Cursussen

De cursussen bij Instituto Martina zijn gevarieerd en vooral gericht op de spreekvaardigheid.
De cursussen worden steeds per reeks van 12 lessen van 1.1/4 uur aangeboden.
Aanvang: 3e week september  en 2e week januari.

Kosten: € 140,00  per 12 lessen.

De groepen bestaan  uit maximaal 10 personen en worden in een prettige, ongedwongen sfeer gegeven.
Je kunt je inschrijven via het contactformulier op deze site.

Vanaf september 2025 zijn de cursustijden als volgt:

Beginners A1+:
maandag 9.30 – 10.45 uur

beginners A1:
maandagavond 20.30 – 21.45 uur

A2:

dinsdagavond 19.00 – 20.15

donderdag 13.45 – 15.00 uur

gevorderden B2:

maandag 11.00 – 12.15

dinsdag  9.30 – 10.45 uur

Gevorderden C1:

dinsdag 11.00 – 12.15 uur
dinsdag 13.30 – 14.45 uur

Tijden in overzicht:

maandag9.30 - 10.45A1privéles
maandag11.00 - 12.15C1Español en Marcha 4
maandag19.30 - 20.30A1Primera etapa
maandag20.30 - 21.45A1+Fuentes conversatie
dinsdag10.15-11.15A2privéles
dinsdag11.00 - 12.15A2privéles
dinsdag13.30 - 14.45C1Punto y coma
dinsdag19.00 - 20.15A2Fuentes
dinsdag20.15-21.30B2Español en Marcha 4
donderdag9.00 - 10.00A2privéles
donderdag 10.00 - 11.00A1privéles
donderdag11.00 - 12.15A1privéles
donderdag13.45 - 15.00A2Español en Marcha 2
donderdag16.30 - 17.30privéles
vrijdag9.00 - 10.00privéles
vrijdag10.00 - 11.00 B1/B2varios

Meer info:

De A2 groep werkt met español en marcha 2.

gevorderden B1: deze groepen werken met español en marcha 3.
Gevorderden C1: deze groepen werken met punto y coma.

Voor prijzen van deze leergangen, zie prijzen.

Facebook
Volg Martina op Facebook